Wędkarski Świat

Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Idole wędkarscy
Autor Wiadomość
włóczykij 
Site Admin

Wysłany: Nie Gru 17, 2006 4:33 pm   

matys napisał/a:
rex hunt i edmund gutkiewicz

Jestem ciekaw jak poradziłby sobie Pan Hunt, gdyby postawić Go z kijem w ręku nad brzegiem Wisły, lub innego niekomercyjnego, polskiego łowiska. :twisted:

Pozdrawiam

bassy 
Użytkownik forum

Wysłany: Pon Gru 18, 2006 2:33 pm   

Panowie Rex jest "nienormalny" , bo łowi często w normalnych ekosystemach...............

MaTIK 
Użytkownik forum

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 7:37 pm   

..moze na pczątek - Witam wszystkich !! :mrgreen:

idole to może - Edmund Gutkiewicz i Paweł Mirecki :wink:

damian11984 
Użytkownik forum

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 7:56 pm   

siema wszyskim

Moi Idole:
Edmund Gutkiewicz "Gucio"
i Pawel Mirecki

No i oczywiscie kilku z mojej miejscowosci

mateusz 
Stały forumowicz

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 8:04 pm   

damian11984 napisał/a:
Pawel Mirecki

Kto to jest, bo napisało go już dwóch użytkowników, jest jakims dobrym zawodnikiem

Garbolino G 995
&
Garbolino G 666

Sandacz 
Stały forumowicz

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 8:06 pm   

To najskuteczniejszy spiningista z ekipy wędkarsto moje hobby, przy okazji redaktor WMH naczelny towarzyszącej WŚ na rynku (czytaj rywalizującej ;) ). Kiedyś mnie zatykało jak w filmie sposób an sandacze wydzierał jak rybak, :D tylko że na wedke.
Ostatnio zmieniony przez Sandacz Sro Sty 03, 2007 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  

MaTIK 
Użytkownik forum

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 8:07 pm   

...moze najlepszy to nie jest :) ...jest On z gazety WMH ...i w większosci filmów z tej gazety
...jeden minus to to ze jezdzi na najlepsze łowiska - tam chyba kazdy ryby by łapał :neutral:

Sandacz 
Stały forumowicz

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 8:08 pm   

No niby tak ale na wyprawach na Sandacze zawsze pamiętam że był najlepszy, ale teraz już kręcenie najnowszym młynkiem i nowością shimano już go nie cieszy :( .

Zorba
Użytkownik forum

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 9:25 pm   

Cytat:
Moi Idole:
i Pawel Mirecki

Jak można porównywać 4 krotnego Mistrza w spławiku, wynalazcy spławika "Dysk", Legendę wędkarstwa którego wszyscy bardzo lubią z kimś kto udaje że łowi ryby przed kamerą? Nie rozumiem...

Duzy 
Użytkownik forum

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 1:14 pm   

Moimi idolami sa:

1.Jacek Kolendowicz
2.Marek Szymanski
3.Jacek Stepień
4.Paweł Mirecki

1.Piotr Lorenc
2.Adam Niemiec
3.Tadeusz Zalewski
4.i oczywiscie nasz znany i lubiany pan Gucio

MaTIK 
Użytkownik forum

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 7:06 pm   

Zorba napisał/a:
Cytat:
Moi Idole:
i Pawel Mirecki

Jak można porównywać 4 krotnego Mistrza w spławiku, wynalazcy spławika "Dysk", Legendę wędkarstwa którego wszyscy bardzo lubią z kimś kto udaje że łowi ryby przed kamerą? Nie rozumiem...

Dla mnie jest to 'normalne' - wiadomo ze ten kto kocha spinning będzie miał za idola spinningistę, a co do Pana Gucia chyba to chyba każdy Go lubi ( czy to spinningista czy spławikowiec ) :)

Michał1590 
Użytkownik forum

Wysłany: Sob Sty 06, 2007 4:08 pm   

Moim zdaniem najlepszym wędkarzem jest Rex Hunt. Uczyłem się na Nim łowić ryby. Jego wieką zaleta jest to, że wypuszcza ryby i namawia o tego innych. Tak naprawdę najbardziej lubiałem w jego programie pewnego wędkarza o imieniu Bushy.

Leci jeszcze w telewizji program ,, Rex Hunt fiszing adventures''???

mateusz 
Stały forumowicz

Wysłany: Sob Sty 06, 2007 4:15 pm   

Michał1590 napisał/a:

Leci jeszcze w telewizji program ,, Rex Hunt fiszing adventures''???

Kidyś leciał na Discavery Channel, ale już od ponad półtora roku, nic nawet o nim nie słyszałem więc, chyba go juz w TV nie ma. :cry:

P.S.Osobiście to bardziej lubiałem, jego wyprawy do Europy, np. na angielskie karpie, gotowało się we mnie jak wypłwyał znów w Australii na ocean i tam łowił :evil: :mad: .... to było nudne, ale sie patrzyło... :wink:

Garbolino G 995
&
Garbolino G 666

J 
Stały forumowicz

Wysłany: Sob Sty 06, 2007 6:00 pm   

Program nie leci bo REX nie żyje

mateusz 
Stały forumowicz

Wysłany: Sob Sty 06, 2007 6:10 pm   

:cry: :cry: :cry:
Nic więcej chyba mówić nie trzeba :sad:

Garbolino G 995
&
Garbolino G 666

ArtDeco
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 07, 2007 7:10 pm   

A skąd ta wiadomość? Nie słyszałem o tym...!

Daniel 

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:45 pm   

To chyba nie REX nie żyje tylko ten Steev,który prowadził program Crocodil Hunter.Ponoc zginął od ukłucia kolcem jadowym jakiejś ryby,podczas nurkowania ze swoim synem na rafie.O Rex-sie nic nie wiem.

Bastuś z Bratko 
Użytkownik forum

Wysłany: Sro Sty 17, 2007 7:15 pm   

Duzy napisał/a:
Moimi idolami sa:

1.Jacek Kolendowicz
2.Marek Szymanski
3.Jacek Stepień
4.Paweł Mirecki

1.Piotr Lorenc
2.Adam Niemiec
3.Tadeusz Zalewski
4.i oczywiscie nasz znany i lubiany pan Gucio

Kto to jest ten Paweł Mirecki, może mi to ktoś wytłumaczyć, bo pierwszy raz o nim słysze.

Filip 
Użytkownik forum

Wysłany: Pon Mar 05, 2007 2:12 pm   

Jacek Kolendowicz
Marek Szymański
Jacek Stępień
Piotr Motyka
Piotr Piskorski

Każdy z nich, mimo że nie miałem przyjemności poznać osobiście, robi wrażenie pod względem profesjonalnego spinningowania

tomaszkat 
Użytkownik forum

Wysłany: Sro Mar 21, 2007 10:10 pm   

Widziałe jak podczas M.P Kobiet w spławiku na Warcie w Poznaniu łowił W.R Kremkus.Łowił poza konkursem,pokazowo, pikerem na tzw. czuja trzymając żyłkę między palcami.Ludzie!!!
Że też nikt tego nie filmował.Automat do łowienia ryb,wędkarski cyborg.Perfekcja w każdym ruchu:rzut,prowadzenie,zacięcie hol ,ryba w siatce i od nowa.Precyzja ,skupienie i ta wręcz dziecinna radość z łowienia.Oniemiałem(chyba nie tylko ja).Widziałem arcymistrza w akcji na żywo,na wyciągnięcie ręki,nie w tv.Wrażenie ogromne.
Bardzo cenię R.Taszarka To guru spiningu,człowiek skromny ale otwarty.Doceniam też wielu innych znakomitych polskich wędkarzy E.Gutkiewicza,M.Szymańskiego,J.Kolędowicza za ich dokonania,postawę,przełamywanie tabu.A Rex Hunt?Owszem widziałem,wszystko ładnie,pięknie ale to nie te klimaty.Gdzie mu tam do M.Szymańskiego łowiącego na Wiśle
(kaseta "Wielka rzeka").
Mam w pamięci tych wszystkich od których uczyłem się wędkarstwa.Mówili mi co i jak,gdzie i na co i dlaczego.A ja słuchałem tych opowieści o tym jakie to były kiedyś ryby, miejsca:
"wiesz,tam przed lasem były bony druciata,ceglata ".To oni wpoili we mnie wędkarstwo,to moi idole.Dziekuję im za to.

darek 
Aktywny forumowicz

Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 1:27 pm   

Daniel napisał/a:
Godnymi do naśladowania są wędkarze,którzy przestrzegają regulaminu i szanują przyrodę.... .To jest umiejętność.Taki człowiek może być przykładem do naśladowania,zwłaszcza że ryby wracają do wody całe i zdrowe.POZDRAWIAM

I wlasnie tacy ludzie o ktorych napisal Daniel powinni byc naszymi idolami,mysle ze w wiekszosci sa. Moimi idolami byli wedkarze od ktorych uczylem sie lowic,ktorych podpatrywalem coraz bardziej skutecznie,ktorych przede wszystkim znalem i z ktorymi lowilem,oni nauczyli mnie najwiecej.Mysle ze kazdy takiego idola ma gdzies w pamieci.Czesto mlodzi ludzie wzoruja sie na ludziach z okladek czasopism czy filmow wedkarskich,ktorzy sa sponsorowani przez rozne firmy,maja zasobniejsze portfele,wieksze mozliwosci co czesto jest zwiazane z ich praca.Nasladujac ich nie moga sprostac ich wymagania ,przez co mysla ze sa gorszymi wedkarzami i nigdy nie beda lowic tak jak oni.Co jest duzym bledem.Dla mnie nie moze byc idolem wedkarskim osoba ktorej nie znam i z ktora nie bylem na rybach.Oczywiscie ja rowniez cenie sobie artykuly niektorych redaktorow wedkarskich ,ogladam filmy wedkarskie,czytam gazety i bardzo dobrze ze takowe sa ,rowniez czerpie z nich jakas wiedze teoretyczna.Ale nigdy nie staram sie w sposob slepy ich nasladowac.Naprawde nie trzeba miec wedki za 1000zl ,aby dobrze i skutecznie lowic ryby. pozdrawiam

mirek 
Stały forumowicz

Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:37 pm   

Ja osobiscie nie mam zadnych idoli,kiedys byl czlowiek dla ktorego mialem wielki szacunek i jeszcze wiecej podziwu za wole walki o normalne zycie.Otoz byl to starszy pan po wypadku na kopalni ,pozbawiony jednej reki prawie w calosci druga czesciowo sparalizowana a nie przestal nigdy wedkowac.Czerpal przy tym z tego wiele radosci,duzo wiecej niz wspminany kilkakrotnie REX.Powiem wiecej,moze i sam rex moglby sie wiele nauczyc bo coz znaczy wedkowac na komercyjnych lowiskach na dodatek pod telewizje i publike gdzie pierwsze skrzypce graja pieniadze,w porownaniu do walki wspomnianego czlowieka nie dosc ze z ryba to jeszcze z losem.A jak wspomnial darek i Daniel nie koniecznie idolem musi byc czlowiek zapelniajacy licznik wyciagnietymi okazami bowiem kazdy z nas moze byc przykladem do nasladowania dajac swiadectwo kultury i etyki .Wcale do tego nie potrzeba byc mistrzem w jakiejs dziedzinie wedkarstwa,i byc wlascicielem np.rekordu polski.Wystarczy tez byc tylko skromnym nie znanym w szerszych kregach a dajacym dobry przyklad wedkarzem.Dla takich zawsze mam szacunek i powazanie i tylko oni sa dla mnie kandydatami na idoli.

Daniel Zarzecki 
Moderator
Miłośnik VTEC'a

Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:38 pm   

A ja mam dwóch idoli :) Znam ich tylko ja. To mój dziadek i tata. Zawsze mnie ciekawiły opowieści dziadka o rybkach z jego epoki i wyprawach z przyjaciółmi no i okazach jakie się trafiały częściej niż dziś. To on nauczył łowić mego tatę, od którego pałeczkę przejełem ja. :P Pamiętam jak będąc jeszcze kurduplem tata pokazywał mi rybki, które były oczywiście większe ode mnie. To on mnie wszystkiego nauczył i wykazywał się cierpliwością przy nauce mnie wędkarstwa. Pamiętam z dzieciństwa moje nieudane rzuty i zapał taty, który musiał się wspinać na drzewa po ulubiony spławik :mrgreen: Najbardziej zapamiętałem ten błysk w jego oku, kiedy jego synek cieszył się z każdej złowionej rybki. To on jest moim idolem nie tylko, dlatego, że nauczył mnie wędkować, ale także dlatego, że wpajał mi zasady jakie trzeba przestrzegać nad wodą. Wspomnienia nigdy nie umrą

araquiel 
Użytkownik forum

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 6:32 pm   

Tomasz Krzyszczyk (mimo ze nie jestem zapalonym spiningistą)

koszykarz 
Użytkownik forum

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 11:28 am   

Jacek kolendowicz, John Wilson i najważniejszy..... mój Wujek :mrgreen:

Odpowiedz do tematu